آشنایی با موسسه

سامانه رشد خوش نظر با نام مخفف "سرخ" در سال ۱۳۸۹ با همت عرفان خوش نظر، کارآفرین جوان اصفهانی و با هدف استعدادیابی، مشاوره و پشتیبانی دانش آموزان ۵ الی ۱۶ سال در استان اصفهان شروع به فعالیت کرد. از جمله دغدغه‌های والدین در کشور ما، بحث اشتغال، ازدواج و تحصیلات مناسب با استعداد دانش‌آموزان است که با توجه به این موارد، سامانه رشد خوش نظر آغاز به فعالیت کرده است. ما در این سامانه ضمن ایجاد زمینه‌های لازم برای رشد دانش‌آموزان، نسبت به شناسایی استعدادها و توانمندی‌های آنان نیز اقدام خواهیم کرد چرا که معتقد هستیم بسیاری از دانش‌آموزان کشور، انسان‌های توانمند و مستعدی هستند که شناسایی نشده‌اند و نیاز است این افراد به خوبی مورد شناسایی و رشد و توسعه فکری قرار بگیرند. این سامانه در حال حاضر در رشته‌های علوم کامپیوتر، زبان‌های خارجی، محاسبات ذهنی با چرتکه، تجارت الکترونیک و استعدادیابی ورزشی و فرهنگی هنری فعالیت می‌کند. برگزاری دوره‌های آموزشی براساس متد روز و علوم جهانی نیز از دیگر برنامه‌های این سامانه در سطح ملی است که برای نخستین بار در کشور برگزار شد.

موسسه سرخ، نمایندگی انحصاری موسسه کودکان هوشمند و بزرگترین موسسه برگزاری کلاس‌های محاسبات ذهنی با چرتکه در استان اصفهان است. این موسسه در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار دانش آموز تحت پوشش داشته و با بهره گیری از بیش از ۲۵۰ مربی مجرب، دوره‌های محاسبات ذهنی با چرتکه را در سطح استان برگزار می‌کند. ما آمادگی داریم که بنابر اعلام و تقاضای مدیران مدارس، دوره های چرتکه را در سطح مدارس استان اصفهان برگزار کنیم و در این راستا ماهیانه بیش از ۲۰ تقاضای مطرح شده از سوی مدیران مدارس توسط کارشناسان جذب و توسعه بازار موسسه در حال بررسی و رسیدگی است. در مراکز زیر مجموعه سامانه رشد خوش نظر، به طور میانگین هر هفته سه نفر افراد تحصیل کرده مشغول به کار می‌شوند. همچنین ایجاد اشتغال به کار روزانه یک نفر، از مهم‌ترین اهداف این مجموعه است که در تلاش هستیم این موضوع را نیز عملیاتی کنیم. .

کاخ سرخ چیست؟

در بسیاری از کشورهای پیشرفته مدل آموزش به سمت "کوچینگ" در حال حرکت است. کوچینگ، روندی است که جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه‌ای، اجتماعی و حتی عاطفی کار می‌کند، به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت. تمرکز کوچینگ به جای گذشته بر حال و آینده فرد است و به کنکاش و رفع مسائل گذشته نمی‌پردازند. در پروسه کوچینگ، انتخاب‌کننده و پیش برنده جلسه، خود مراجعه‌کننده است و کوچ او تنها نقش یک تسهیل‌گر را بازی می‌کند. از دغدغه های این مجموعه به عنوان یک مجموعه پیشتاز، اجرای مدل آموزش به شیوه کوچینگ بوده و با توجه به رسالت این موسسه در زمینه آموزش سواد های مختلف، تلفیق این دو مهم دوره کاخ سرخ را به وجود آورده است. "کاخ سرخ" نیز مخفف "کوچینگ آموزشی خانواده سامانه رشد خوش نظر" بوده و به نوعی تداعی‌کننده کاخ آرزوهای دانش‌آموز و اولیاء است. هدف از راه‌اندازی کاخ سرخ این است که با توجه به اینکه در بین جوانان، مشکلات اشتغال و ازدواج و تحصیلات متناسب با استعداد همواره وجود داشته، این دوره کمک می‌کند دانش‌آموزان سوادهای مختلف را آموزش دیده و برای خود آینده‌ای روشن را متصور شوند. در این دوره دانش‌آموزان به شیوه کوچینگ، سوادهای اجتماعی، عاطفی، تربیتی، مالی، رایانه و رسانه را آموزش می‌بینند.

نتایج کاخ سرخ

مشاهده نتیجه گرفتگان کاخ سرخ

کوچینگ کسب و کار اینستاگرامی

اپلیکیشن کاخ سرخ